Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Operation
sv: Funktion

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Credit card
sv: Kontokort
