Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Credit card
th: บัตรเครดิต
