Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Operation
ug: مەشغۇلات
