Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Operation
uk: Дія

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Credit card
uk: Кредитна картка
