Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: edit
am: አስተካክል

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።
