Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et
