Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: default
be: прадвызначана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Operation
be: Аперацыя
