Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Operation
et: Operatsioon

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Credit card
et: Krediitkaart
