Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: default
hu: alapértelmezés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Operation
hu: Művelet

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Fee value
hu: Díj érték
