Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:
