Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: default
id: standar

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Operation
id: Operasi

en: Credit card
id: Kartu kredit
