Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
