Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: default
mr: मुलभूत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन
