Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
