Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: default
ro: implicit

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Operation
ro: Operație

en: Credit card
ro: Card de credit
