Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: default
da: standard

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Operation
da: Handling

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Credit card
da: Kreditkort
