Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Operation
eo: Operacio
