Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: default
es: predeterminado

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: edit
es: editar

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: Operation
es: Operación

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Credit card
es: Tarjeta de crédito

en: Display on
es: Mostrar en
