Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: default
hi: तयशुदा

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: edit
hi: संपादन करें

en: This field is required.
hi: यह फील्ड जरूरी है

en: back
hi: पिछला

en: Operation
hi: काम
