Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: default
it: predefinito

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: edit
it: modifica

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Operation
it: Operazione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Credit card
it: Carta di credito
