Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: back
lv: atpakaļ

en: Operation
lv: Operācija

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Credit card
lv: Maksājumu karte
