Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: This field is required.
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।
