Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: default
ru: по умолчанию

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: back
ru: назад

en: Operation
ru: Действие

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Display on
ru: Показывать на

en: Option name
ru: Название параметра
