Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: default
te: అప్రమేయం

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: edit
te: మార్చు

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి
