Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: default
tr: öntanımlı

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Operation
tr: İşlem

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Credit card
tr: Kredi Kartı
