Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: default
ar: المبدئي

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Operation
ar: عملية

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
