Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: default
ast: predefiníu

en: edit
ast: editar

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Operation
ast: Operación
