Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: default
eu: lehenetsia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Operation
eu: Eragiketa
