Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: default
is: sjálfgefið

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Credit card
is: Kreditkort
