Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.
