Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ
