Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.
