Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔
