Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: default
ca: predeterminat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Operation
ca: Operació

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit
