Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Operation
gu: કાર્યો
