CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
bg: Непознат

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: The IPN status from PayPal.
bg: IPN статус от PayPal.

en: The e-mail address of the buyer.
bg: Е-mail адреса на копувача.
