CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "Shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
cs: Přesměrovat uživatele na platbu přes PayPal.

en: The order ID.
cs: ID objednávky
