CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
da: Ukendt

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
da: Omdiriger brugere til at sende betalinger gennem PayPal.

en: The order ID.
da: Ordre ID.

en: The IPN status from PayPal.
da: IPN-status fra PayPal.

en: The e-mail address of the buyer.
da: Købers e-mail-adresse.
