CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen yhteenvedon lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: The order ID.
fi: Tilauksen tunnus
