CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Merchant ID
fr: ID du commerçant

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
fr: Rediriger les utilisateurs pour effectuer des paiements par PayPal.

en: The order ID.
fr: L'identifiant (ID) de la commande.

en: The e-mail address of the buyer.
fr: L'adresse de courriel de l'acheteur.
