CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Merchant ID
hu: Kereskedői azonosító

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
hu: Átirányítja a felhasználókat a PayPal oldalára.

en: The order ID.
hu: Rendelésazonosító

en: The e-mail address of the buyer.
hu: A vásárló e-mail címe
