CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
it: Reindirizza gli utenti all'invio dei pagamenti attraverso PayPal.

en: The order ID.
it: L'ID ordine.
