CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
ja: 不明

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
ja: PayPalでの支払いをするためユーザーをリダイレクトします。

en: The order ID.
ja: 注文ID。

en: The IPN status from PayPal.
ja: PayPalからIPNステータス

en: The e-mail address of the buyer.
ja: 買い手の電子メールアドレス
