CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
lt: Nukreipia lankytojus į PayPal, kad atliktų mokėjimą.

en: The order ID.
lt: Užsakymo ID.

en: The IPN status from PayPal.
lt: IPN būsena iš PayPal.

en: The e-mail address of the buyer.
lt: kliento el. pašto adresas.
