CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
nl: Stuur klanten door om betalingen via Paypal te doen.

en: The order ID.
nl: Het bestelling-ID

en: The IPN status from PayPal.
nl: De IPN-status van PayPal.

en: The e-mail address of the buyer.
nl: Het e-mailadres van de koper.
