CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamentos

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: The order ID.
pt: A ID do pedido.

en: The IPN status from PayPal.
pt: O IPN status do PayPal.

en: The e-mail address of the buyer.
pt: O endereço de e-mail do comprador.
