CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Order review submit button text
ru: Текст кнопки "Оплатить"

en: Submit Order
ru: Оплатить

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: The order ID.
ru: N Заказа.

en: The e-mail address of the buyer.
ru: Электронный адрес покупателя.
