CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre upravenie objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
sk: Presmerovať používateľa na potvrdenie platby cez PayPal.

en: The order ID.
sk: Označenie objednávky.
