CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
sv: Okänd

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
sv: Dirigera användare till att skicka sina betalningar genom Paypal.

en: The order ID.
sv: Beställningens ID.

en: The IPN status from PayPal.
sv: IPNstatusen från PayPal.

en: The e-mail address of the buyer.
sv: E-postadressen till köparen.
