CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi onayla

en: The order ID.
tr: Sipariş numarası
